š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Clovia Area Rug
| Collection: | Clovia |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, Medium Brown, Ivory, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $199.00
Clovia Area Rugā
$199.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clovia |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, Medium Brown, Ivory, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























