





Feizy Colton Modern Diamond - Pink/Ivory Area Rug
| Collection: | Colton |
|---|---|
| Colors: | Pink, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary,Farmhouse |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Original: $109.00
-65%$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Colton |
|---|---|
| Colors: | Pink, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary,Farmhouse |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























