š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






















Conesus 1053 Hand Tufted Black Wool Rug
| Collection: | Holsworthy |
|---|---|
| Colors: | Black, Dark Red, Mustard, Olive, Sage |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $50.75
Original: $145.00
-65%Conesus 1053 Hand Tufted Black Wool Rugā
$145.00
$50.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Holsworthy |
|---|---|
| Colors: | Black, Dark Red, Mustard, Olive, Sage |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |























