🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now























Conesus 1112 Hand Tufted Wool Area Rug
| Collection: | Black |
|---|---|
| Colors: | Denim, Beige, Camel, Dark Red, Burnt Orange |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $50.75
Original: $145.00
-65%Conesus 1112 Hand Tufted Wool Area Rug—
$145.00
$50.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Black |
|---|---|
| Colors: | Denim, Beige, Camel, Dark Red, Burnt Orange |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |























