
Feizy Congo Modern Distressed - Green/Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Congo |
|---|---|
| Colors: | Green, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $1,699.00
-65%$1,699.00
$594.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Congo |
|---|---|
| Colors: | Green, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























