







Feizy Conroe Modern Abstract - Blue/Gray Area Rug
| Collection: | Conroe |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Industrial |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Original: $849.00
-65%$849.00
$297.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Conroe |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Industrial |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























