š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Copake Wool&Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Copake |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Copake Wool&Viscose Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Copake |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























