






Feizy Cordonnet Transitional Floral & Botanical - Green/Gold Area Rug - Clearance
| Collection: | Cordonnet |
|---|---|
| Colors: | Green, Gold |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Original: $739.00
-65%$739.00
$258.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cordonnet |
|---|---|
| Colors: | Green, Gold |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























