š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Corina Charcoal Area Rug
| Collection: | Corina |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Cream, Tan, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $79.00
Corina Charcoal Area Rugā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Corina |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Cream, Tan, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























