


Feizy Cosmo Transitional Abstract - Blue/Green/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Cosmo |
|---|---|
| Colors: | Blue, Green, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Nautical & Coastal |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Original: $799.00
-65%$799.00
$279.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cosmo |
|---|---|
| Colors: | Blue, Green, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Nautical & Coastal |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























