š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Cream Cabagan Wool Braided Tassel Area Rug
| Collection: | Cabagan |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 6" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Cream Cabagan Wool Braided Tassel Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cabagan |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 6" |























