š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Hija Cream High-Low Area Rug - Clearance
| Collection: | Hija |
|---|---|
| Colors: | Beige, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Hija Cream High-Low Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hija |
|---|---|
| Colors: | Beige, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























