š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Cresco Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Cresco |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.11" |
Select Title
From $59.00
Cresco Jute Carpet - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cresco |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.11" |























