š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Cromford Cotton&Wool Boutique Rug - Clearance
| Collection: | Cromford |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton / 40% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Cromford Cotton&Wool Boutique Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cromford |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton / 40% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 2" |























