





Feizy Crosby Transitional Plaid - Blue/Pink/White Area Rug - Clearance
| Collection: | Crosby |
|---|---|
| Colors: | Blue, Pink, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Southwestern |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Crosby |
|---|---|
| Colors: | Blue, Pink, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Southwestern |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |























