š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Cypress Cream Textured Wool Rug
| Collection: | Cypress |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Cypress Cream Textured Wool Rugā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cypress |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























