š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Daiva Luxe Rug
| Collection: | Daiva |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.3" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Daiva Luxe Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Daiva |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.3" |























