š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Dalyn Abruzzo AZ1 Blue Area Rug
| Colors: | Light Blue, Navy, Denim, Chestnut, Beige, Ivory |
|---|---|
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Dalyn Abruzzo AZ1 Blue Area Rugā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue, Navy, Denim, Chestnut, Beige, Ivory |
|---|---|
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























