š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Dalyn Bergama BE6 Pebble Area Rug
| Colors: | Pebble, Ivory, Taupe, Beige, Chestnut, Light Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Dalyn Bergama BE6 Pebble Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Pebble, Ivory, Taupe, Beige, Chestnut, Light Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























