š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Dalyn Chambal CH1 Gray Area Rug
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Casual |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Dalyn Chambal CH1 Gray Area Rugā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Casual |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























