š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Dalyn Impact IA100 Mushroom Area Rug
| Colors: | Mushroom |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton Canvas |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 3.15" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 3.15" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Dalyn Impact IA100 Mushroom Area Rugā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Mushroom |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton Canvas |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 3.15" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 3.15" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























