š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Dalyn Luxury Indoor/Outdoor Kaleidoscope KL1 Meadow Washable Area Rug
| Colors: | Meadow, Aloe, Green, Olive, Pink, Dark Purple, Ivory, Dark Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Rubber |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Rubber |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Dalyn Luxury Indoor/Outdoor Kaleidoscope KL1 Meadow Washable Area Rugā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Meadow, Aloe, Green, Olive, Pink, Dark Purple, Ivory, Dark Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Rubber |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Rubber |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























