š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Dalyn Machine Akina AK1 Ivory Washable Area Rug
| Colors: | Chestnut, Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton Canvas |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.86" |
| Styles: | Casual |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.86" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Dalyn Machine Akina AK1 Ivory Washable Area Rugā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut, Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton Canvas |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.86" |
| Styles: | Casual |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.86" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























