š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Dalyn Machine Kikiamo KK13 Graphite Washable Area Rug
| Colors: | Graphite, Chestnut, Black, Taupe, Gold |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton Canvas |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.86" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.86" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Dalyn Machine Kikiamo KK13 Graphite Washable Area Rugā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Graphite, Chestnut, Black, Taupe, Gold |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton Canvas |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.86" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.86" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























