š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Dalyn Machine Kikiamo KK7 Majesty Washable Area Rug
| Colors: | Majesty, Purple, Taupe, Chestnut, Gold |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton Canvas |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.86" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.86" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $97.65
Original: $279.00
-65%Dalyn Machine Kikiamo KK7 Majesty Washable Area Rugā
$279.00
$97.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Majesty, Purple, Taupe, Chestnut, Gold |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton Canvas |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.86" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.86" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























