š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Dalyn Monaco Sisal MC300 Fudge Area Rug
| Colors: | Fudge |
|---|---|
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $97.65
Original: $279.00
-65%Dalyn Monaco Sisal MC300 Fudge Area Rugā
$279.00
$97.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Fudge |
|---|---|
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























