š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Dalyn Neola NA7 Khaki Area Rug
| Colors: | Tan, Ivory, Beige, Taupe, Light Blue, Navy, Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Dalyn Neola NA7 Khaki Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Tan, Ivory, Beige, Taupe, Light Blue, Navy, Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























