š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dalyn Reya RY7 Turquoise Area Rug
| Colors: | Aqua, Teal, Ivory, Bllue, Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: Canvas |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Casual |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Dalyn Reya RY7 Turquoise Area Rugā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Aqua, Teal, Ivory, Bllue, Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: Canvas |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Casual |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























