š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Dalyn Rhodes RR3 Silver Area Rug
| Colors: | Silver Gray, Chestnut, Cream, Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 60% Polyester/40% Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Dalyn Rhodes RR3 Silver Area Rugā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Silver Gray, Chestnut, Cream, Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 60% Polyester/40% Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























