š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Dalyn Vienna VI5 Ivory Area Rug
| Colors: | Chestnut, Beige, Brown, Light Blue, Paprika, Gold, Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Dalyn Vienna VI5 Ivory Area Rugā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut, Beige, Brown, Light Blue, Paprika, Gold, Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























