š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Danao Premium Rug - Clearance
| Collection: | Danao |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Sage, Light Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Danao Premium Rug - Clearanceā
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Danao |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Sage, Light Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |























