š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Danny Premium Area Rug
| Collection: | Danny |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Dark Red, Silver Gray, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% RecycledPETYarn / Warp: 100% RecycledPETYarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Danny Premium Area Rugā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Danny |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Dark Red, Silver Gray, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% RecycledPETYarn / Warp: 100% RecycledPETYarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |























