š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Danyl Area Rug - Clearance
| Collection: | Danyl |
|---|---|
| Colors: | Olive, Taupe, White, Dark Brown, Medium Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% NZ Wool, 10% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Danyl Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Danyl |
|---|---|
| Colors: | Olive, Taupe, White, Dark Brown, Medium Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% NZ Wool, 10% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























