š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Daray Area Rug - Clearance
| Collection: | Daray |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Daray Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Daray |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 4" |























