š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Darling Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BODA-2301 Washable Area Rug
| Colors: | Cream, Ice Blue, Burnt Orange, Beige, Olive |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $45.50
Original: $130.00
-65%Darling Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BODA-2301 Washable Area Rugā
$130.00
$45.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Cream, Ice Blue, Burnt Orange, Beige, Olive |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























