š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Dava Area Rug - Clearance
| Collection: | Dava |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 95% Viscose, 5% NZWool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Dava Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dava |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 95% Viscose, 5% NZWool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























