š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Davie Area Rug - Clearance
| Collection: | Davie |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Davie Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Davie |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























