š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Davina Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOCC-2302 Area Rug
| Colors: | Medium Gray, Beige, Dark Red, Denim, Off - White |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $79.00
Davina Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOCC-2302 Area Rugā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Medium Gray, Beige, Dark Red, Denim, Off - White |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























