š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Livabliss Alta Shag Machine Woven Surya ASG-2304 Area Rug
| Colors: | Off-white, Off - White, Light Gray, Medium Gray, Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.36" |
Select Title
From $24.50
Original: $70.00
-65%Livabliss Alta Shag Machine Woven Surya ASG-2304 Area Rugā
$70.00
$24.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Off-white, Off - White, Light Gray, Medium Gray, Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.36" |























