






Feizy Deja Modern Solid - Blue/Black Area Rug
| Collection: | Deja |
|---|---|
| Colors: | Blue, Black |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Original: $109.00
-65%$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Deja |
|---|---|
| Colors: | Blue, Black |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |























