🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Delano Area Rug - Clearance
| Collection: | Delano |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $39.00
Delano Area Rug - Clearance—
$39.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Delano |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |





















