🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Highspire Area Rug - Clearance
| Collection: | Highspire |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Highspire Area Rug - Clearance—
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Highspire |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |





















