🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Worley Area Rug - Clearance
| Collection: | Worley |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.07" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Worley Area Rug - Clearance—
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Worley |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.07" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |





















