





Feizy Delino Transitional Solid - Taupe Area Rug - Clearance
| Collection: | Delino |
|---|---|
| Colors: | Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Transitional,Casual,Industrial |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Delino |
|---|---|
| Colors: | Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Transitional,Casual,Industrial |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























