š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Demi Beige Washable Area Rug
| Collection: | Demi |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.03" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Demi Beige Washable Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Demi |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.03" |























