š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Deon Area Rug - Clearance
| Collection: | Deon |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Deon Area Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Deon |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























