š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Desma Dark Gray Area Rug
| Collection: | Desma |
|---|---|
| Colors: | Black, Yellow, Light Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Wool, 35% Polyester, 10% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Desma Dark Gray Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Desma |
|---|---|
| Colors: | Black, Yellow, Light Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Wool, 35% Polyester, 10% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |
| Fringe Length: | 4" |























