š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Desta Area Rug - Clearance
| Collection: | Desta |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black, Blue, Sage, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.8" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $59.00
Desta Area Rug - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Desta |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black, Blue, Sage, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.8" |
| Fringe Length: | 4" |























