š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Deza Beige Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Deza |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.03" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Deza Beige Washable Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Deza |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.03" |























