


Feizy Dim Sum Modern Abstract - Black/Silver Area Rug - Clearance
| Collection: | Dim Sum |
|---|---|
| Colors: | Black, Silver Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary,Transitional,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Original: $3,499.00
-65%$3,499.00
$1,224.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dim Sum |
|---|---|
| Colors: | Black, Silver Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary,Transitional,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























